FAME ALBUM

Fame Album jest to projekt foto-książki zrealizowany na potrzeby loterii, której realizatorem była firma XFUN. W tym projekcie zajmowałem się typografią, kompozycją i edycją fotografii wykorzystując Adobe: Photoshop, Lighroom, Illustrator oraz InDesign. Realizacja wyszła w czterech wariantach, a największy z nich miał ponad 100 stron.
E-Book został zarejestrowany w ISBN.
https://www.e-isbn.pl/IsbnWeb/onix/summary.html?record_id=10479475

WEB DESIGN

Projekty landing page dla Mubi.pl, które były wykorzystywane na potrzeby kampanii targetowanych.  Moim celem było projektowanie responsywnych stron  w wersji desktop oraz mobile,  które są zgodne ze stylistyką flat design oraz wizerunkiem marki. 
Do pracy wykorzystuję narzędzia takie jak: Figma, Adobe Xd oraz Zeplin.
W prezentacji widoczne również są inne projekty.

Marketing Design

Projektuję grafiki na potrzeby kampanii reklamowych nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie stałych w kanałach online oraz offline.
Wykorzystuję rekomendowane wymiary grafik pod social media aby zapewnić prawidłowe wyświetlanie na wszystkich urządzeniach. 
Pracowałem przy kampaniach reklamowych oraz remarketingowych na Facebooku. 
Wykonywałem również banery dla kampanii offline, które były widoczne w największych miastach w Polsce.

Petarto

Grafika artystyczna to mój początek kariery zawodowej, a to przekłada się
na ponad 1000 zrealizowanych zleceń dla marki Petarto. Każde zlecenie jest wykonywane  indywidualnie, ponieważ produkty bazują na fotografiach pupili klientów. Każda realizacja wymagała 100% zaangażowania w procesie wydobycia charakteru ulubieńca. 
Gdy zostanie przygotowana wersja digital, przystępuję do przygotowania pod DTP,
a następnie obraz zostaje wydrukowany na płótnie bawełnianym (canvas) i nabity na drewnianą ramę, co czyni go produktem premium.

BUDDALBUM

BUDDALBUM to moja pierwsza realizacja foto-książki, która została wykonana dla XFUN.
Treść książki zawiera unikalne fotografie z podróży oraz budowę customowego samochodu, który był do wygrania dla widzów kanału Budda .TV.
Przy tym E-Booku wykonałem:  kreacje, typografie oraz edycje fotografii.
Książka wyszła w czterech wariantach.

Inne

Jestem uniwersalnym twórcą, który podejmie się każdej realizacji 2D:
grafiki rastrowej, grafiki wektorowej, ui/ux, przygotowanie DTP, grafiki marketingowe
oraz kompozycje kreatywne.
Jeżeli potrzebujesz kreatywnego twórcy do swojego projektu, bądź szukasz kolejnej osoby do swojego teamu – skontaktuj się ze mną.


XFUN promo video

Niżej zaprezentowane video przedstawia zrealizowane loterie oraz wypowiedzi najpopularniejszych Polskich influencerów na temat akcji.

Odtwórz wideo